Mark Group werkt op verschillende manieren aan een duurzamere bedrijfsvoering. Het bedrijf is partner van Viridi Air en participeert in het buitenfilterproject, waarbij luchtzuiverende bomen fijnstof, NOx, ozon en CO₂ uit de buitenlucht filteren.
Ook in de eigen bedrijfsvoering zijn stappen gezet. Op een van de fabriekshallen liggen sinds 2024 970 zonnepanelen. Daarnaast liet Mark zijn producten beoordelen door een onafhankelijk ingenieursbureau, voor de BREEAM-NL, BREEAM-NC en LEED-certificeringsmethodes. Voor BREEAM-NL kunnen de producten van Mark tot 19 punten opleveren, een score waarmee opdrachtgevers bijdragen aan de duurzaamheidscertificering van hun eigen gebouw.
De technische afdeling werkt daarnaast aan certificering van luchtverwarmers op 100% waterstofgas. Dat moet de apparatuur volledig CO₂-neutraal maken en past bij de rol die klimaattechnologie speelt in de energietransitie.